Nachádzate sa tu: Hlavná stránka > Grammar Goals

Grammar Goals

Grammar Goals

Autor: Nicole Taylor, Michael Watts
Karegorie: Doplnkové materiály Kde kúpiť
Obálky

Grammar Goals

Autor: Nicole Taylor, Michael Watts
Kategorie: Doplnkové materiály Kde kúpiť

Grammar Goals je nová, 6-úrovňová séria gramatiky určená pre deti a mládež vo veku od 7-16 rokov. Precvičuje gramatiku v živom a zmysluplnom kontexte a ponúka praktické úlohy podobné tým, ktoré sú použité v Cambridge a Trinity skúškach.

Grammar Goals poskytuje a precvičuje gramatiku v živom a zmysluplnom kontexte, ktorý je vhodný pre danú vekovú kategóriu, a ktorý zobrazuje reálny študentský život a ich záujmy. Vďaka prepojenosti na Cambridge a Trinity skúškové sylaby, Grammar Goals ponúka praktické úlohy podobné tým, ktoré sú použité aj v spomínaných skúškach.

Vizuálne atraktívna povaha kurzu zaisťuje prezentovanie gramatiky vo formáte, ktorý je žiakom veľmi blízky, a ktorý im umožňuje aktívne sa zapájať do procesu učenia sa formy, funkcie a významu gramatiky. Starostlivá tvorba lekcií ponúka 3 úrovne náročnosti a možnosti dosiahnutia úspechu – bronzovú, striebornú a zlatú. Tieto napomáhajú študentom uvedomiť si ako pokročili s danou úrovňou jazykovej znalosti a stanoviť si vyššie ciele.

Grammar Goals 1 PB Unit 2

grammar goals 1

Kliknite na obrázok pre zobrazenie ukážky

Grammar Goals 2 PB Unit 8

grammar goals 2

Kliknite na obrázok pre zobrazenie ukážky

Grammar Goals 3 PB Unit 4

grammar goals 3

Kliknite na obrázok pre zobrazenie ukážky