Nachádzate sa tu: Hlavná stránka > Sada pre učiteľa zdarma > Učebnice na ukážku

Učebnice na ukážku zdarma

Vzhľadom k letným prázdninám sa odoslanie vzoriek na ukážku môže oneskoriť.

Upozornenie

Učebnice na ukážku posielame iba učiteľom, ktorí zvažujú nákup novej učebnice pre skupinu študentov/žiakov (nie na individuálnu výučbu) a pracujú so študentmi na požadovanej jazykovej úrovni.

So službou nie sú spojené žiadne poplatky. Zasielame iba knihu pre študenta/žiaka (Student's Book/Pupil's Book). Doplnkové materiály, metodické príručky ani CD nezasielame.

Vyberte si učebnicu na ukážku.

Označte prosím typ výučbových materiálov, o ktoré máte záujem. Môžete označiť aj viac možností.

Označte prosím, či vám máme poslať niektorý z našich katalógov.
Macmillan Newsletter
Novinky do vašej emailovej schránky.

Odoslaním formulára sa prihlasujete k odberu bezplatného emailového spravodaja, ktorý asi 10krát ročne informuje o nových tituloch, akčných zľavách a akciách pre učiteľov angličtiny. Prihlásenie môžete kedykoľvek zrušiť. Ak je vaša adresa už prihlásená, zostane aj naďalej prihlásená iba raz.

Odoslaním tohto kontaktného formulára poskytujete ako dotknutá osoba spoločnosti Macmillan Publishers Limited, Campus, 4 Crinan Street, Londýn N1 9XW, Anglicko, zapísanej z Obchodnom registri v UK, Cardiff, Wales, pod č. 785998 svoje osobné údaje v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať na emailovej adrese info@macmillan.sk, plné znenie súhlasu je k dispozícii na http://www.macmillan.sk/gdpr