Nachádzate sa tu: Hlavná stránka > mimis-wheel

mimis-wheel

Mimi's Wheel

Autor: Carol Read
Karegorie: Predškolský vek Kde kúpiť
Obálky

Mimi's Wheel

Autor: Carol Read
Kategorie: Predškolský vek Kde kúpiť

Učitelia tu nájdu jedinečný prístup „Hop on & Hop of“, ktorý im umožní buď preberať učivo tak, ako je uvedené v učebnici (Hop on) alebo si postup výučby určia sami a prispôsobia ho materskému jazyku detí (Hop of).

Učiteľ si môže prispôsobiť materiály požadovanému počtu hodín a očakávanej výstupnej úrovni, pretože učebnica má dve verzie (štandardnú a Plus), a ich pomocou je výučba veľmi flexibilná a čas na prípravu pre učiteľa redukovaný.

Autorkou učebnice ja Carol Read, držiteľka mnohých ocenení a uznávaná autorka učebníc pre mládež. Jej meno je zárukou toho, že tu učitelia nájdu materiály, ktoré je možné v triede ľahko použiť a nápady, pomocou ktorých je učenie zábavné pre deti aj pre vyučujúcich.

Zaujímavé animované príbehy a videá, ktoré predstavujú okúzľujúcu rodinu (Meerkat family) a skutočné deti, pomáhajú pripraviť najmladších študentov na výučbu na základnej škole a podporujú schopnosti a hodnoty ako sú „zdieľanie“ a „pomoc druhým“.

Učitelia nájdu všetky materiály na jednom mieste a získajú ich jediným kliknutím, vrátane Tap & Teach lessons, ktoré sú podporované aplikáciou Navio. Hodiny tak môžu byť jasne štrukturované s vyvinutím minimálneho úsilia a prípravy.

Súbor teacher training“ videí s ukážkami postupov a tipov, ktoré je možné využiť v triede, pomôže nováčikom aj skúseným učiteľom získať schopnosti a znalosti o výučbe najmladších detí.

Hry a odmeny v Student App obsahujú pútavé precvičenie jazyka a motivujú deti k tomu, aby sa učili angličtinu aj mimo triedy.

Mimi’s Wheel ožije v skvele vytvorenom digitálnom prostredí Navio, ktorý pomáha učiteľom a študentom, aby mohli naplno využiť potenciál učebnice a dodatkové materiály, vrátane Tap & Teach lessons, pripravených k okamžitému použitiu, precvičovaniu pomocou hier a systému odmeňovania v triede.

Komponenty učebnice:

  • Pupil's Book with Navio App
  • Pupil's Book Plus with Navio App
  • Teacher's Book with Navio App
  • Teacher's Book Plus with Navio App
  • Audio CD
  • Plus Audio CD
  • Flashcards
  • Mimi's Wheel Puppet
  • Mimi's Wheel Mat

 mimis puppet tn

Mimi's Wheel PB 2 Unit 1

mimis wheel 2 PB tn

Kliknite na obrázok pre zobrazenie ukážky

Mimi's Wheel TB 2 Unit 1

mimis wheel 2 TB tn

Kliknite na obrázok pre zobrazenie ukážky

Mimi's Wheel PB 3 Unit 1

mimis wheel 3 PB tn

Kliknite na obrázok pre zobrazenie ukážky