Nachádzate sa tu: Hlavná stránka > gateway-to-the-world

gateway-to-the-world

Gateway to the World

Autor: Dave Spencer
Karegorie: Stredná škola Kde kúpiť
GTW to World B1
GTW to World A1
GTW to World A2
GTW to World B1+
GTW to World B2
GTW to World C1
Obálky

Gateway to the World

Autor: Dave Spencer
Kategorie: Stredná škola Kde kúpiť

Aj u nás dobre známa séria „GATEWAY“ pripravila už milióny študentov na celom svete na úspešné zvládnutie maturitných a medzinárodných jazykových skúšok, na ďalšie štúdium aj do sveta práce.
Gateway to the World, 
dôkladne otestovaná a zdokonalená séria založená na rozsiahlom výskume, zabezpečí skvelé hodiny plné nového a relevantného materiálu, ktorý nadchne a motivuje dospievajúcich študentov a umožní im dosiahnuť ich ciele v škole aj v živote.

Viac informácií o učebnici Gateway to the World si prečítajte v brožúre

GTW to World brochure 20p cover.jpg

Kľúčové vlastnosti

 • Sekcie Great Learners, Great Thinkers, so zameraním na sociálne a emocionálne učenie sa, umožňuje študentom rozvíjať emocionálnu inteligenciu a zručnosti kritického myslenia, ktoré budú potrebovať pre život.
 • Vďaka funkcii Virtual Classroom Exchange sa študenti môžu spojiť so svojimi rovesníkmi v inej krajine, takže sa môžu dozvedieť o inej kultúre a precvičiť si angličtinu v autentickom a obohacujúcom kontexte.
 • Aplikácia pre študentov obsahuje gamifikované (hravé) aktivity, vďaka ktorým je precvičovanie jazyka jednoduché a zábavné, a umožňuje učiteľom zadávať úlohy, ktoré majú študenti dokončiť na svojich obľúbených zariadeniach.
 • Aplikácia pre učiteľa obsahuje Classroom Presentation Kit pre plne interaktívne prezentácie na hodinách a množstvo doplnkových materiálov, ako sú pracovné listy na CLIL a Culture, ako aj materiály pre triedy s tzv. mixed ability.
  Pozrite si DEMO ukážku digitálnej podpory pre učiteľa.
 • Plne flexibilný mix komponentov znamená, že vyučovanie z tejto série môže byť prispôsobené akémukoľvek scenáru, či už ide o výučbu prezenčne, online alebo kombinovane.
Viac informácií o Gateway to the World si pozrite tu

Ukážka videí v sérii učebníc Gateway to the World


Gateway to the World Flipped Class
room video

Gateway to the World Documentary video

Plne flexibilný kurzFully Flex img 
Ak vyučujete na diaľku alebo by ste chceli do svojich prezenčných hodín pridať online prvok, tento kurz je vďaka skvelým digitálnym komponentom pripravený na akýkoľvek scenár. Zoznam nižšie zobrazuje všetky komponenty dostupné pre tento kurz.

 

 • UČEBNICA  S APLIKÁCIOU PRE ŠTUDENTA A DIGITÁLNA UČEBNICA 
  S týmto kombinovaným riešením, ktoré pozostáva z učebnice, digitálnej učebnice a študentskej aplikácie, sa môžete bez námahy pohybovať medzi online a prezenčnými hodinami.
 • DIGITÁLNA UČEBNICA  S APLIKÁCIOU PRE ŠTUDENTA A DIGITÁLNY PRACOVNÝ ZOŠIT
  Táto plne digitálna verzia učebnice Gateway to the World umožňuje učiteľom okamžite a s istotou preniesť vyučovanie a učenie sa do online úrovne. Zahŕňa Digitálnu učebnicu, Digitálny pracovný zošit a prístup k „On-the-Go“ precvičovaniu prostredníctvom aplikácie pre študenta.
 • PRACOVNÝ ZOŠIT A DIGITÁLNY PRACVONÝ ZOŠIT
  Toto kombinované riešenie zahŕňa tlačenú a digitálnu verziu pracovného zošita, čo ponúka upevnenie základnej gramatiky a slovnej zásoby z učebnice s rozšírením cvičení na čítanie, počúvanie, rozprávanie a písanie
 • UČITEĽSKÁ METODIKA S APLIKÁCIOU PRE UČITEĽA
  Učiteľská metodika s aplikáciou poskytuje všetko potrebné na efektívnu prípravu a odučenie hodín, či už ide o prezenčné alebo dištančné vyučovanie. Elektronická verzia metodiky umožňuje plánovanie lekcií na obrazovke, zatiaľ čo aplikácia pre učiteľa poskytuje prístup k zdrojom, ako je Presentation Kit (online učebnica a pracovný zošit), audio a video nahrávky a generátor testov
  Pozrite si DEMO ukážku digitálnej podpory pre učiteľa. 

   
    Všetci študenti majú radi súťaže, preto neváhajte využiť bohatú ponuku KAHOOT aktivít
    použiteľných aj na precvičovanie v triede, alebo online.
    Zadania ku všetkým úrovniam Gateway to the World nájdete na stránke TU

    Pozrite si ukážky lekcie 6 z učebnice, pracovného zošita aj učiteľskej príručky úrovne B1:

Gateway to the World B1 SB Unit 6

GTW to World B1

kliknite na obrázok pre zobrazenie ukážky

 

Gateway to the World B1 WB Unit 6

 GTW to World B1 WB

kliknite na obrázok pre zobrazenie ukážky

Gateway to the World B1 TB Unit 6

GTW to World B1 TB

kliknite na obrázok pre zobrazenie ukážky