Nachádzate sa tu: Hlavná stránka > Semináre

Semináre

Semináre a konferencie pre učiteľov angličtiny.

S vydavateľstvom Macmillan Education sa môžete stretnúť na týchto akciách pre učiteľov angličtiny. Zoznam nie je konečný, priebežne ho doplňujeme.

Termín:
13. 3. 2018 od 17:00 do 18:00 hod.


Introducing the CEFR Companion Volume:

What’s new from a teacher’s point of view?

Hosted by Brian North, this webinar will introduce the recently published CEFR (Common European Framework of Reference for Languages) Companion Volume with New Descriptors (CEFR/CV). Brian will explain the implications for teaching and learning of the shift towards an ‘action-oriented approach’ embodied in the changes, as well as the concepts of interaction and mediation. 

Na webinár sa môžete prihlásiť tu »

Stiahnite si pozvánku »

O autorovi

Brian North

 

Brian North is a researcher in language education who has collaborated extensively with international organisations, particularly the Council of Europe. He co-authored the CEFR itself, and recently coordinated the 2013–17 project that produced the CEFR Companion Volume with New Descriptors.

 

Termín:
21. 4. 2018 od 8:00 hod. do 16:00 hod.

Miesto: Žilinská Univerzita v Žiline, Univerzitná 8215/1, 010 26 Žilina

conf logo

Po 10 rokoch sa opäť vraciame na miesto našich prvých konferencií, na Žilinskú univerzitu. 14. konferencia sa uskutoční v sobotu, 21. apríla 2018.

Pre bližšie informácie sledujte našu webovú stránku www.macmillan.sk/konferencia

Už teraz sa môžete záväzne prihlásiť tu

 

Termín:
15. 3. 2018 od 10:00 do 13:00 hod.


Program:

10:00 – 11:00 – How can we help young learners to enjoy reading in English
11:00 – 11:30 – prestávka spojená s výstavkou
11:30 – 13:00 – Make reading more fun and effective

 

How can we help young learners to enjoy reading in English

Cieľom workshopu je poskytnúť učiteľom námety na konkrétne aktivity, ktoré výrazne zlepšujú zručnosť čítania s porozumením, čo vedie aj k plynulejšiemu vyjadrovaniu sa v anglickom jazyku. Učitelia sa zoznámia s praktickými úlohami na motiváciu žiakov k čítaniu a aktiváciu slovnej zásoby a fráz s využitím vizuálnych podnetov a s technikami na dosiahnutie  plynulého ústneho prejavu u žiakov.  

 

Make reading more fun and effective

Čítanie, ako základ dobrej slovnej zásoby, učenia sa fráz a správnej gramatiky, nie je dostatočne docenené v našom systéme vzdelávania. Ukážeme si niekoľko metód práce s čítaným textom, ktoré vzbudia v žiakoch väčší záujem o čítanie, z ktorého sa nielen niečo naučia, ale budú mať z neho aj potešenie.

Prihlásiť sa na seminár môžete tu »

Viac informácií a pozvánka »