Nachádzate sa tu: Hlavná stránka > Semináre

Semináre

Semináre a konferencie pre učiteľov angličtiny.

S vydavateľstvom Macmillan Education sa môžete stretnúť na týchto akciách pre učiteľov angličtiny. Zoznam nie je konečný, priebežne ho doplňujeme.

Termín:
28. 11. 2018 od 11:00 hod., alebo od 16:30 hod.

What learning 5 languages has taught me about ELT

How do polyglots manage to learn several foreign languages, while other people struggle to learn one? Do they have more effective methods and if so, can we pass these on to students to help them become better language learners? In this webinar, Katie discusses the insights she has gained from learning several languages and how they can be applied in the classroom to help students learn languages more efficiently. 

Na webinár sa môžete prihlásiť tu »

O autorovi

Katie Harris tnKatie Harris is an ELT teacher who speaks Italian, French, Spanish as well as some German and Mandarin. She is the founder of Joy of Languages, a blog which helps language learners find fun and effective ways to start speaking a foreign language. As an active member of the polyglot community, she is often invited to participate as a speaker/panellist at events such as the Polyglot Conference.

Termín:
13. 11. 2018 od 10:00 do 12:30 hod.

13. 11. 2018 od 10:00 do 12:30, Vallis -jazykové vzdelávanie, Trhová 1/A, Trnava

Seminár pre učiteľov ANJ stredných a jazykových škôl 

Program:

10:00 – 11:00 – Effective use of modern technology in English lessons, part 1
11:00 – 11:30 – prestávka spojená s výstavkou a konzultáciou
11:30 – 12:30 – Effective use of modern technology in English lessons, part 2

Effective use of modern technology in English lessons

Blended learning – terminológia, ktorá je pre mnohých učiteľov postrachom. Je to však len rozumné využívanie všetkých materiálov, ktoré moderná doba poskytuje na vyučovanie všeobecne. Vo vyučovaní ANJ máme tých možností ešte viac, než v iných predmetoch a tak si spoločne pozrieme čo všetko je k dispozícii a ako to všetko skĺbiť tak, aby hodiny ANJ boli nielen efektívne, ale aj zábavnejšie pre mladú generáciu 21. storočia.  

 

Prihlásiť sa na seminár môžete tu »

Viac informácií a pozvánka »