Nachádzate sa tu: Hlavná stránka > Macmillan English Explorers

Macmillan English Explorers

Autor:
Karegorie: Doplnkové materiály Kde kúpiť
Obálky

Macmillan English Explorers

Autor:
Kategorie: Doplnkové materiály Kde kúpiť

Zjednodušené čítanie špeciálne napísané pre deti vo veku od 4 do 12 rokov. Môžete si vybrať z ôsmych úrovní pokročilosti. V každej knižke nájdete krásne ilustrované príbehy alebo prerozprávané klasické rozprávky. Na stránke www.macmillanyounglearners.com si môžete stiahnuť metodické príručky, ktoré obsahujú podporné materiály na výučbu.

Macmillan English Explorers je séria anglických čítaniek pre deti v 6 úrovniach pokročilosti:

  • Little Explorers A
  • Little Explorers B
  • Young Explorers 1
  • Young Explorers 2
  • Explorers 3, 4, 5 a 6

Jednotlivé anglické príbehy sú odstupňované podľa voľby gramatiky a tiež podľa rozsahu slovnej zásoby a dĺžky knihy. Tematicky sú prispôsobené veku detí.

Macmillan English Explorers vhodne dopĺňajú ktorúkoľvek učebnicu angličtiny pre deti. Môžu byť tiež použité samostatne pre výučbu detí v kurzoch alebo krúžkoch angličtiny.

Zjednodušené čítanky k Macmillan English Explorers

Zjednodušené čítanky vhodné k Macmillan English Explorers si môžete stiahnuť tu

Teacher's Book

Pre každú úroveň pokročilosti existuje Teacher's Book, ktorá obsahuje aktivity súvisiace s dvojstranou v čítanke, takže s jednou čítankou môžete pracovať aj viac vyučovacích hodín a to aj s najnižšími skupinami pokročilosti, ktoré obsahujú iba veľmi málo textu.

Teacher's Book obsahuje návody, ako možno deti efektívne učiť čítať, návrh vhodného členenia vyučovacej hodiny, aktivity pred čítaním, pri čítaní a po skončení čítania pre každú dvojstranu z čítanky. Obsahuje aj prehľad slovnej zásoby a použitých gramatických javov.

Teacher's Book pre prvé 4 skupiny úrovní pokročilosti obsahuje aj CD-ROM, z ktorého si učiteľ môže vytlačiť flashcards - obrázkové karty k výučbe slovnej zásoby obsiahnutej v čítanke.

Nahrávky príbehov na stiahnutie zdarma

Všetky nahrávky si môžete zdarma stiahnuť vo formáte mp3 z anglických internetových stránok.

Big Book

Vybrané tituly z prvých troch úrovní pokročilosti si môžete kúpiť aj vo forme Big Book, t.j. čítanke vo formáte 40 x 55 cm, ktorá pomáha pri práci v triede. Žiaci nemusia sledovať text len vo svojej knižke, ale môžu sledovať priamo učiteľa, ako s príbehom pracuje pomocou Big Book.

Comprehension and Vocabulary Workbook

Každú úroveň pokročilosti alebo knihu dopĺňa Comprehension and Vocabulary Workbook - kniha, ktorá rozvíja u detí porozumenie anglickému textu a precvičuje slovnú zásobu,phonicsa ponúka aj príležitosť na precvičovanie písania vo forme vhodnej pre konkrétny vek detí.

Phonics Workbook

Knihy Phonics Workbook dopĺňajú nižšie úrovne tejto série anglických čítaniek. Výučbaphonics umožňuje deťom pochopiť vzťah medzi písanou a vyslovovanou podobou hlások a slov v angličtine. Deti potom dokážu správne čítať aj nové neznáme slová a dokážu rozpoznať aj ich písanú podobu alebo napísať slová, ktoré už poznajú, aj keď písanú podobu ešte nevideli.

Pinocchio

4 expl pinocchio

Kliknite na obrázok pre zobrazenie ukážky

Nicholas Nickleby

6 nicholas nickleby

Kliknite na obrázok pre zobrazenie ukážky

Snow Queen

explorers 4 snow queen

Kliknite na obrázok pre zobrazenie ukážky

Prehľad súčastí

Praktický a ľahko čitateľný prehľad súčastí zobrazíte kliknutím na nasledujúci obrázok.