Nachádzate sa tu: Hlavná stránka > Predškolský vek

Predškolský vek

Tieto učebnice sú vytvorené špeciálne pre deti predškolského veku vhodné pre výučbu angličtiny v materskej škole. Rešpektujú fakt, že deti majú minimálne pracovné návyky a súčasne sa zdráhajú verbálne prejavovať. Využívajú teda do veľkej miery neverbálnu komunikáciu (TPR). Súčasne však obsahujú veľa pesničiek a riekaniek, ktoré prinútia deti osvojiť si výslovnosť a stratiť ostych z ústneho prejavu.

Jednotlivé listy sú perforované, je možné ich vytrhnúť a na každej hodine predložiť deťom iba list, s ktorým budú pracovať, a ochrániť tak zvyšok učebnice, pred pokreslením skôr, než s ním budú deti pracovať.

 • Mimi's Wheel

  Mimi’s Wheel je nová trojdielna učebnica známej autorky Carol Read. Je určená na výučbu detí v predškolskom veku. Obsahuje zaujímavé príbehy, ktoré si deti okamžite zamilujú a optimálnu podporu učiteľa pre efektívnu a zábavnú výučbu.

 • Here's Patch the Puppy

  Učebnica angličtiny pre deti Here's Patch the Puppy je určená pre deti v predškolskom veku, ktoré ešte nevedia čítať ani písať.

 • Dex

  Učebnica Dex na troch úrovniach pomôže deťom v spoločnosti dráčika Dexa objavovať, učiť sa a hrať sa s angličtinou. 

 • Cheeky Monkey

  Cheeky Monkey je trojdielna učebnica angličtiny pre najmenšie deti, ktorú je možné používať od 3 alebo 4 rokov. Každá učebnica naviac obsahuje Multi-ROM s pesničkami z učebnice a tiež s interaktívnym výučbovým programom.

 • Captain Jack

  Deti sa podľa tejto učebnice môžu učiť od 3 alebo od 4 rokov. Každý žiak má v učebnici priložený Multi-ROM s výučbovým programom a nahrávkami pesničiek z učebnice. Metodická príručka sprevádza všetkými fázami výučby aj učiteľov bez skúseností s výučbou tejto vekovej kategórie.

  doložka MŠVVaŠ SR
 • 500 Activities for the Primary Classroom

  je príručka pre všetkých učiteľov, ktorí učia malé deti. Obsahuje 500 nápadov na doplnenie vašej učebnice angličtiny.