Nachádzate sa tu: Hlavná stránka > Pre samoukov

Pre samoukov

tu vám ponúkame prehľad materiálov na výučbu angličtiny vhodných pre samoukov na samoštúdium bez pomoci učiteľa.

 • Straight to Advanced

  Straight to Advanced je učebnica pre krátkodobé kurzy, ktorá pripravuje na medzinárodnú skúšku Cambridge English: Advanced (CAE). Dĺžku kurzu je možné upraviť podľa potreby.

 • Straight to First

  Straight to First je učebnica pre krátkodobé kurzy, ktorá pripravuje na medzinárodnú skúšku Cambridge English: First (FCE). Dĺžku kurzu je možné upraviť podľa potreby.

 • Ready for Advanced

  Pripravuje na skúšku Cambridge English: Advanced (CAE). Verzia s kľúčom je vhodná aj pre samoukov.

  doložka MŠVVaŠ SR
 • Ready for First

  Pripravuje na medzinárodnú skúšku z angličtiny Cambridge English: First (novelizovaná FCE od roku 2015). Všetky aktivity sú navrhnuté tak, aby cielene pripravovali na úlohy, ktoré sa objavia pri samotnej skúške. Obsahuje tiež cvičný test. Verzia s kľúčom je vhodná aj pre samoukov.

  doložka MŠVVaŠ SR
 • Testbuilders

  Knihy z rady Testbuildersslúžia na prípravu na medzinárodné skúšky z angličtiny aj bez pomoci učiteľa. Každá kniha obsahuje štyri úplné testy, ktoré majú rovnakú obťažnosť, formát aj grafickú úpravu ako medzinárodné skúšky.

 • Destination

  séria 3 učebníc anglickej gramatiky a slovnej zásoby určené na komplexné precvičenie a zdokonalenie slovnej zásoby a gramatiky v danej jazykovej úrovni podľa  Európskeho referenčného rámca. Je vhodná aj pre samoukov.