Nachádzate sa tu: Hlavná stránka > Straight to Advanced

Straight to Advanced

Straight to Advanced

Autor: RICHARD STORTON, ZOLTÁN RÉZMÜVES
Karegorie: Jazykové skúšky Kde kúpiť
Obálky

Straight to Advanced

Autor: RICHARD STORTON, ZOLTÁN RÉZMÜVES
Kategorie: Jazykové skúšky Kde kúpiť

Učebnica Straight to Advanced je učebnica na prípravu na skúšku Cambridge Advanced. Je určená pre tzv. krátke kurzy, s hodinovou dotáciou už od 50 hodín, ale vďaka množstvu materiálov, ktoré učebnica a pracovný zošit ponúkajú, dá sa z nej odučiť aj 100 hodín. Učebnica je tiež vhodná na samoštúdium, pretože Student's Book obsahuje kľúč. Táto učebnica obsahuje celú sadu štandardných tlačených a digitálnych komponentov, ktoré umožnia študentom získať znalosti a istotu úspešnosti vo všetkých častiach skúšky CAE (Listening, Reading and Writing a Use of English).

Tlačené komponenty pre študenta sú Student’s Book (s kľúčom alebo bez kľúča) a Workbook (s kľúčom alebo bez kľúča).

Učebnica obsahuje desať deväťstránkových lekcií, z ktorých každá analyzuje a precvičuje najmenej jeden typ aktivity z každej časti skúšky tak, aby bolo zaistené ich kompletné precvičenie.

Online Workbook zahŕňa kompletné precvičenie všetkých častí skúšky (Listening, Writing, Reading a Use of English) a ďalšie cvičenia na upevnenie znalostí gramatiky a slovnej zásoby.

Študenti majú k dispozícii kompletný kľúč ku všetkým cvičeniam a modelové testy k častiam Writing and  Speaking.

Najdôležitejšie vlastnosti:

  • dôkladné opakovanie po každej druhej lekcii
  • užitočné rámčeky (Help boxes, Remember boxes, Useful language boxes)
  • vhodný pre starších tínedžerov aj dospelých študentov
  • krátky kurz (50-100 hodín), dĺžku je možné skrátiť (50 hodín) alebo predĺžiť
  • prístup k ďalším materiálom na internete pre študentov aj učiteľov cez prístupový kód v učebnici a učiteľskej metodike
  • 10 progress testov, ktoré sú súčasťou učiteľskej metodiky, poskytujú študentom možnosť pravidelného hodnotenia dosiahnutého pokroku 

 

Stiahnite si ukážku Progress Test:

mac-ed.courses/straight-to-advanced

Student's Book (verzia s kľúčom/bez kľúča)

Student's Book obsahuje materiály potrebné k príprave na skúšku Cambridge English: Advanced (CAE). V každej z desiatich lekcií sa študenti zoznámia s najmenej jednou časťou z kompletnej skúšky. Súčasťou učebnice je audio CD a kód, ktorý umožní prístup do Student's Resource Centre a eBooku. Pri verzii Student's Book Premium Pack je cez kód dostupný aj online Workbook.

Workbook (verzia s kľúčom/bez kľúča)

Pracovný zošit poskytuje ďalšiu prípravu na skúšku Cambridge English: Advanced (CAE). Obsahuje veľa možností na zopakovanie gramatiky a slovnej zásoby a precvičenie všetkých častí skúšky  (Listening, Reading and Writing a  Use of English ), s ktorými sa študenti zoznámili v Student's Book. Súčasťou pracovného zošitu je audio CD s nahrávkami všetkých posluchových cvičení.

Teacher’s Book

Teacher’s Book Premium Pack poskytuje obsiahle a detailné poznámky pre učiteľov, ktoré im pomôžu pri výučbe. Súčasťou knihy je audio CD k Student’s Book a kód, ktorý umožní vstup do Teacher’s Resource Centre, Digital Student’s Book, Teacher’s Presentation Kit a Online Workbook.

Straight to Advanced SB Unit 3

straight to advanced tn

kliknite na obrázok pre zobrazenie ukážky

Straight to Advanced WB Unit 3

Straight to Advanced WB tn

kliknite na obrázok pre zobrazenie ukážky

Straight to Advanced TB Unit 3

Straight to Advanced TB tn

kliknite na obrázok pre zobrazenie ukážky