Nachádzate sa tu: Hlavná stránka > Jazykové skúšky

Jazykové skúšky

Učebnice a testy pre prípravu na cambridgeské skúšky KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC a skúšky City & Guilds TOEFL a STANAG.

 • Straight to Advanced

  Straight to Advanced je učebnica pre krátkodobé kurzy, ktorá pripravuje na medzinárodnú skúšku Cambridge English: Advanced (CAE). Dĺžku kurzu je možné upraviť podľa potreby.

 • Straight to First

  Straight to First je učebnica pre krátkodobé kurzy, ktorá pripravuje na medzinárodnú skúšku Cambridge English: First (FCE). Dĺžku kurzu je možné upraviť podľa potreby.

 • Ready for Advanced

  Pripravuje na skúšku Cambridge English: Advanced (CAE). Verzia s kľúčom je vhodná aj pre samoukov.

  doložka MŠVVaŠ SR
 • Ready for First

  Pripravuje na medzinárodnú skúšku z angličtiny Cambridge English: First (novelizovaná FCE od roku 2015). Všetky aktivity sú navrhnuté tak, aby cielene pripravovali na úlohy, ktoré sa objavia pri samotnej skúške. Obsahuje tiež cvičný test. Verzia s kľúčom je vhodná aj pre samoukov.

  doložka MŠVVaŠ SR
 • Improve Your Skills for First (FCE)

  Sada učebníc Improve Your Skills for First poskytuje dôkladné a komplexné precvičenie jazykových schopností potrebných pre zloženie skúšky Cambridge English: First (FCE).

 • Testbuilders

  Knihy z rady Testbuildersslúžia na prípravu na medzinárodné skúšky z angličtiny aj bez pomoci učiteľa. Každá kniha obsahuje štyri úplné testy, ktoré majú rovnakú obťažnosť, formát aj grafickú úpravu ako medzinárodné skúšky.

 • Language Practice

  Sada učebníc Language Practice Series ponúka po novom dva nové diely ku skúškam  Cambridge English: First (FCE) a Cambridge English: Advanced (CAE), v ktorých od roku 2015 dochádza k zmenám.  Súčasťou učebníc je aj prístup k ďalšiemu precvičovaniu na internete.